Cestování po skončení karantény

Po uzavření hranic před necelým měsícem se cestování zarazilo. Mnozí z Vás by určitě nejraději vyrazili do exotických oblastí a touto dobou poznávali tradiční jídla zahraničních kultur. Je tomu bohužel tak, že se v nejbližší době moc daleko nepodíváme, to ale neznamená, že s cestováním bude utrum, ba naopak! Konec karantény a návrat do každodenního života můžeme brát jako jedinečnou příležitost vyrazit do svého okolí a poznat, kolik zážitků nás čeká kousek za městem!

Globalizace nám otevřela dveře k světu a ano, není nad to navštěvovat nová místa, ale častokrát jsme tak zaneprázdněni okolním světem, že zapomínáme na svůj kraj a jeho bohatou historii. Až skončí karanténa, nesmíme sklánět hlavu nad tím, co či kam nemůžeme, naopak musíme využít příležitostí, které máme, naplno a se stejným entusiasmem, jako bychom poprvé letěli na druhý konec světa.

Tímto Vás vybízíme, abyste po dobu výjimečných opatření dodržovali sociální distancování, abychom mohli co nejdříve opět vyrazit ven a poznávat krásu okolo nás! #cestypocesku #mendosina

Najdete nás i na MALL.CZ